У сучасних умовах промислових підприємств здійснюється безліч операційних процесів з використанням висококонцентрованих кислот, лугів, реагентів і інших агресивних речовин. До трубопровідних систем, що забезпечують подання і відведення кислотних середовищ для цих операцій, пред'являються високі вимоги за якістю і надійності. Промисловий трубопровід відповідає тут як безпосередньо за хід виробничого процесу, так і за безпеку здоров'я обслуговуючого персоналу.
Залежно від середовища, що транспортується, пластикові матеріали, вироблювані компанією FIP, пропонує краще рішення для широкого спектру рідких хімічних речовин і кислот.
Повна комплексна пропозиція відносно труб, фітингу, ручних і приводних хлипаків, датчиків дозволяє точно і надійно транспортувати будь-які рідкі агресивні середовища.
У хімічній промисловості поширені матеріали - це ХПВХ, ПП-гомополімер і ПВДФ.

Для більшості сильно концентрованих кислот найкращим вибором буде застосування трубопроводів і арматури з поливинилиденфторида (ПВДФ). ПВДФ - єдиний полімер з температурною стійкістю до 140°С. Тому труби ПВДФ, як правило, застосовуються там, де не лише концентрована кислота, але і висока температура.
Лужні розчини широко використовуються при зм'якшуванні води, в гальванічних і електролізних процесах.
Хімічно стійкі полімерні матеріали є незамінним рішенням для транспортування лугів. У більшості випадків використовується поліпропілен (ПП), хлорований полівінілхлорид (ХПВХ) - єдиний матеріал, що має стійкість при високих температурах як до кислот, так і до лугів, і полівінілхлорид (ПВХ), труби з якого витримують дію лужного середовища при робочих температурах до 40°С.

Для регулювання або перекриття потоку найчастіше використовуються мембранні хлипаки або дискові затвори. Мембранні хлипаки допомагають ефективно перекривати або плавно регулювати потік середовища, вони поставляються в діаметрах до 110 мм, також вони незамінні за наявності абразиву в середовищі. Дискові затвори робляться діаметрами до 400 мм і можуть ефективно працювати на зливних колекторах або на поданні розчинів.