ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! МИ ПРАЦЮЄМО! ВІДВАНТАЖЕННЯ МОЖЛИВЕ ПЕРЕВІЗНИКОМ НОВОЮ ПОШТОЮ АБО САМОВИВЕЗЕННЯ З НАШОГО СКЛАДУ
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Ми працюємо!

 

0
Мій кошик

PVCPIPE.UA - ПОЛІМЕРНІ ТРУБОПРОВІДНІ СИСТЕМИ З ПВХ, ХПВХ, ПП, ПВДФ

У нашому магазині PVCPIPE.UA ви знайдете широкий спектр труб, фітингів, з'єднувальної і запірної арматури з полімерних матеріалів (ПВХ, ХПВХ, ПП, ПВДФ), виробництва компанії "FIP Spa" для будівництва трубопроводів. Ми пропонуємо інноваційні рішення з використання полімерних матеріалів для найскладніших і відповідальних технологічних процесів.
 

 

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ:

Компанія Компанія FIP Spa (Італія) входить в найбільший концерн Aliaxis. На заводі в Генуї в 1954 році був зроблений перший в Європі пластиковий вентіль, і саме FIP сьогодні є європейським лідером у виробництві полімерних систем з термопластичних матеріалів

 

  • Вся лінійка високотехнологічних продуктів FIP Spa розробляється і повністю виробляється на одному підприємстві під суворим контролем,
  • Використовуються тільки високоякісні вихідні полімерні матеріали,
  • Бездоганна якість виконання кожної деталі,
  • Високі стандарти якості забезпечує виробництво сучасної продукції, призначеної для використання в найскладніших умовах, де висока температура і агресивні середовища вимагають безвідмовної роботи.

 

На нашому сайті ми надаємо максимум корисної інформації по полімерним системам: ціни, технічні характеристики, 3-Д моделі, інформаційні статті. Наше завдання щоб Ви швидко і легко підібрали найбільш оптимальне рішення при комплектації замовлен. Наші менеджери нададуть кваліфіковану допомогу при формуванні замовлення, а також з питань застосування та технічними характеристиками матеріалу.

 

 FIP - ЦЕ НАДІЙНІСТЬ І ЯКІСТЬ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНИХ РІШЕНЬ!

Вгору