ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! МИ ПРАЦЮЄМО!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Ми працюємо!

 

0
Мій кошик

PVCPIPE.UA - ПОЛІМЕРНІ ТРУБОПРОВІДНІ СИСТЕМИ З ПВХ, ХПВХ, ПП, ПВДФ

У прогамі поставок ви знайдете широкий спектр труб, фітингів, з'єднувальної і запірної арматури з полімерних матеріалів (ПВХ, ХПВХ, ПП, ПВДФ), найвищої якості в України, виробництва компанії "FIP Spa" (Італія). Ми пропонуємо інноваційні рішення з використання полімерних матеріалів для найскладніших і відповідальних технологічних процесів.

РІШЕННЯ:

Компанія FIP поставила свою мету для максимізації використання полімерних трубопроводів у більшості прийнятних технологічних процесів. Полімерні компоненти характеризуються найкращим компромісом між простотою монтажа та тривалим терміном обслуговування.

 

ТЕХНОЛОГІЇ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ:

Сучасне очищення води на промислових підприємствах проводиться за допомогою мембранних технологій. Зворотний осмос (RO) та ультрафільтрація (UF) - це найважливіші технології, пов’язані з простим видаленням розчинених солей: обробка морської води, що використовується як харчова вода для промислових цілей, є найпоширенішим розчином, коли альтернативні джерела води недоступні. Коли потрібні більш високі рівні чистоти води (ультра -водна вода), в основному використовуються іонний обмін (IE) та електродеіонізація (EDI).
Незалежно від того, який метод очищення води буде обраний, полімерні системи з ПВХ FIP будуть ідеальним рішенням для обв'язки системи. Наявність широкого асортименту діаметрів забезпечує гнучкість у підборі необхідних компонентів. Фітинги FIP з ПВХ дозволяють конструювати конфігурації будь-якої складності, а запірно-регулююча арматура забезпечує безперебійну та надійну роботу технологічних трубопроводів.

 

 

ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ КИСЛОТ ТА ЛУГІВ:

Завдяки високій стійкості до хімічних впливів та підвищеним механічним і фізичним характеристикам трубопровідні системи з полімерних матеріалів забезпечують більший термін служби обладнання порівняно з іншими рішеннями. Повна комплексна пропозиція щодо труб, фітингів, ручних і привідних клапанів, датчиків дозволяє точно і надійно транспортувати будь-які рідинні агресивні середовища. У хімічній промисловості поширеними матеріалами є ХПВХ, ПП-гомополимер та ПВДФ. Для більшості сильно концентрованих кислот найкращим вибором буде застосування трубопроводів і арматури з полівініліденфториду (ПВДФ). ПВДФ - єдиний полімер з температурною стійкістю до 140°С. Тому труби ПВДФ, як правило, застосовуються там, де не лише концентрована кислота, але й висока температура.

 
 
 
 
 

ОБРОБКА ПОВЕРХОНЬ:
Металеві і полімерні поверхні після спеціальної обробки стають більш гладкими, міцними та стійкими до зношування і корозії. Полімерні труби мають широкий набір корисних властивостей: стійкість до хімічних речовин, теплоізоляційні властивості та гнучкість, тому ідеально підходять для транспортування хімічних речовин, які використовуються при обробці поверхонь у ході технологічного процесу.

Для транспортування агресивних середовищ та обв'язки травильних ванн можуть використовуватися різні полімерні матеріали. У більшості випадків для травильних установок рекомендується використовувати ХПВХ або ПП-гомополімер.

У гальванічних процесах, пов'язаних з використанням агресивних середовищ, для обв'язки гальванічних ванн у більшості випадків застосовується ПП-гомополімер. Для забезпечення тривалого та безперебійного терміну служби трубопроводів рекомендується використовувати запірну арматуру FIP, у якій відсутні металеві деталі, такі як кульові крани (VKDIM) та мембранні клапани (DKUIM), з хімічностійкими ущільненнями.

 

 

 

Гарантією того, що технологічні трубопроводи з полімерних матеріалів будуть служити довго і надійно, буде не лише правильний вибір матеріалу під конкретні завдання, але й гарантія забезпечення якості від відомих і перевірених виробників, які спеціалізуються на виробництві полімерних систем не одне десятиліття.

 

Компанія Компанія FIP Spa (Італія) входить в найбільший концерн Aliaxis. На заводі в Генуї в 1954 році був зроблений перший в Європі пластиковий вентіль, і саме FIP сьогодні є європейським лідером у виробництві полімерних систем з термопластичних матеріалів

 

  • Вся лінійка високотехнологічних продуктів FIP Spa розробляється і повністю виробляється на одному підприємстві під суворим контролем,
  • Використовуються тільки високоякісні вихідні полімерні матеріали,
  • Бездоганна якість виконання кожної деталі,
  • Високі стандарти якості забезпечує виробництво сучасної продукції, призначеної для використання в найскладніших умовах, де висока температура і агресивні середовища вимагають безвідмовної роботи.

 

На нашому сайті ми надаємо максимум корисної інформації по полімерним системам: ціни, технічні характеристики, 3-Д моделі, інформаційні статті. Наше завдання щоб Ви швидко і легко підібрали найбільш оптимальне рішення при комплектації замовлен. Наші менеджери нададуть кваліфіковану допомогу при формуванні замовлення, а також з питань застосування та технічними характеристиками матеріалу.

 

 FIP - ЦЕ НАДІЙНІСТЬ І ЯКІСТЬ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНИХ РІШЕНЬ!

Вгору