ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! МИ ПРАЦЮЄМО!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Ми працюємо!

 

0
Мій кошик

Кульові крани з ПВХ (PVC-U), FIP Spa (Італія)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кульові крани з ПВХ (PVC-U), FIP (Італія)

У нашій програмі ви знайдете кульові крани із ПВХ для різних типів застосування. Як для загального застосування серії VEE, VXE (обв'язування басейнів, систем водопідготовки), так і кульові ПВХ крани для промислового застосування серії VKD, призначені для найжорсткіших умов експлуатації.

Наша лінійка ПВХ ідеально підходить для транспортування промислових рідин та забезпечує відмінну продуктивність при робочих температурах до 60 ° C з тиском до 16 атмосфер. Матеріал ПВХ (непластифікований полівінілхлорид) гарантують чудову хімічну стійкість до більшості кислот та лугів, аліфатичних вуглеводнів та фізіологічних розчинів.

Компанія FIP приділяє велику увагу своїм продуктам, тому проводиться моделювання геометрії трубопровідної арматури на спеціальних програмних комплексах, що дозволяє підвищити коефіцієнт пропускної спроможності kv та мінімізувати застійні зони.

Кульові крани ПВХ мають принцип безперебійної роботи, реалізований за допомогою закріплення накидних гайок крана навіть у складних умовах роботи, наприклад, при вібраціях або перепадах температури. Труби можуть бути демонтовані за закритого положення крана. Кульові крани FIP можуть бути доповнені пневматичними та електричними приводами.

Тип з'єднання кульового крана та труб: клейове, різьбове, фланцеве.

 

 

 


 
Вгору